Meneviş Doğal Takılar

Doğal sukabağı, boyanmış ve verniklenmiştir. Metal parçaları pirinçtir.

Bakım:
Uzun ömürlü kullanım için krem, su, parfüm ve kimyasal maddelerle temasından kaçınmalı ve yılda bir kez vernikleyerek parlaklığını ilk günkü gibi koruyarak yıllarca rahatça kullanabilirsiniz.

Meneviş Doğal Takı, Ürün hikayesi:
Doğa, Sanat, Yoga ve Sufizm’den etkilenen Menekşe, takı tasarımlarındaki zarif tarzı ile doğal su kabağına yeni bir hayat veriyor. doğada bulunan hayat enerjisi insan içinde de aynı şekilde bulunmaktadır. Doğa ile ve birbirimiz ile iletişim halindeyizdir. insan gündelik hayatı ve doğa arasındaki ilişkiyi sorguladığı ve ‘içimin ışığı dışıma yansıdı’ diyerek duyurduğu, doğadan sanata uzanan tasarımlarını 2003 yılından bu güne #menevişbodrum ismiyle bize sunmaktadır.

Tasarımcı / Marka:
Menekşe için ilham kaynağı, doğanın ve ışığın hayranlık uyandıran güzelliği, insan hayatında yarattığı dengesi ve sonsuzluğa doğru çeken derinliğidir. Zarif bir dansı andıran doğadan sanata yansıyan bu estetik Menekşe’nin kolye, küpe gibi doğal takı tasarımlarının da merkezinde yer alıyor. zarif tasarım dili ve doğanın insanlığa sunduğu doğal çeşitlilik ile yeniden yorumlanıyor. 2003 yılından bugüne güçlü yaşam tutkusu ile var olmaya devam eden Meneviş varoluşu ise hayalleri gerçekleştirmek yolculuğunda bize çok daha fazla güç vermekte olan Yoga vurgusuyla yaşama ve insana ait her şeyi içine alan bir kavram, düşünme ve yaşama pratiğini göstermektedir.

Kargo ve İade:
Tüm ürünlerimiz el yapımıdır. Siparişinizin kargoya teslim süresi 4 gündür.
Yurtdışına gönderim yapmaktayız.

Aldığınız ürünleri 14 gün içinde iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz.

Diğer ürün bilgilerini edinmek için ve sipariş için bize yazabilirsiniz.